8. Ulusal Bütüncül Psikoterapi Kongresi pasif

8. Ulusal Bütüncül Psikoterapi Kongresi pasif

  • 4.70

 

Kongre Davet

Psikoterapi Enstitüsü Bayramoğlu Eğitim ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşmesi planlanan 8. Ulusal Bütüncül Psikoterapi Kongresi 20-21-22 Eylül 2024 tarihlerinde gerçekleştirilecektir.

 

 

8.Ulusal Bütüncül Psikoterapi Kongresi

Sizleri 20-21-22 Eylül 2024 tarihleri arasında Psikoterapi Enstitüsü Darıca Eğitim ve Kongre Merkezi'nde düzenlenecek olan 8.Ulusal Bütüncül Psikoterapi Kongresi’ne davet etmekten mutluluk duyuyoruz. 20 yıl önce başlayan serüvenimize hızlı ve emin adımlarla devam etmekteyiz. Büyüyerek, olgunlaşarak, evrimleşerek, birlik ve beraberlik içinde büyümeye ve ilerlemeye devam ediyoruz. Bu çalışmalarımız ve emeklerimizin bir nişanesi olarak 8. Ulusal Bütüncül Psikoterapi Kongresi’ni gerçekleştirmek onur ve başarılarımızın bir simgesidir.

            Kongremizin temel amacı; bütüncül psikolojinin, bütüncül psikoterapinin, psikoterapideki entegrasyon çalışmalarının, bütüncül psikoterapinin klinikte ve gelişimsel hayatta uygulanmasının ele alınması ve bütüncül yaklaşımlar bağlamında olgu analizlerinin yapılmasıdır.

 Ülkemizdeki ve dünyadaki güncel gelişmeleri sizlerle paylaşmak ve aynı zamanda ruh sağlığı profesyonelleri arasındaki iletişimi, iş birliğini arttırmak ve ülkemizdeki ruh sağlığı profesyonelleri yetiştiren kurumlar ve konu ile ilintili bilimler alanının iletişiminin ve işbirliğinin gelişimine katkıda bulunmaktır.

Psikoterapi Enstitüsü Ltd. Şti. olarak ev sahipliğini üstlendiğimiz bu kongremizde temel olarak; özellikle psikoloji alanına yeni giren ve eski kazanımları kümülatif olarak geliştiren; Psikoterapilerde Çağdaş Gelişmeler ile ilintili olarak eğitim, uygulama, terapötik teknikler, interdisipliner ve transdisipliner çalışma modelleri, kültürel farklılıklar, öznellik temalarının işlenmesi planlanmaktadır.

Teknik Ekibimiz, bilim kurulu ve düzenleme kurulu sizler için, mesleki ve bilimsel açıdan son gelişmelerin paylaşılacağı ve tartışılacağı, bu alana gönül veren dostlarımızı bir araya getiren önemli bir etkinlik düzenlemek için çalışmalarına son hızla devam etmektedir. Katılımlarınızı ve desteklerinizi bekliyoruz.

Saygılarımızla,

 

Ödeme yapmak için tıklayınız:

Katılım Ücreti

 

Kaydın İptali ve Geri Ödeme Politikası

Kayıtlarını iptal etmek isteyen katılımcıların e-posta (bilgi@psikoterapi.com) yoluyla kayıt iptal talebinde bulunmaları gerekmektedir. Kongre tarihinden iki ay önce yapılan iptallerde kongre ücretinin yüzde 80’i, bir ay önce yapılan iptallerde yüzde 50’si katılımcıya geri ödenecektir. Kongreye bir aydan az bir süre kala yapılan iptallerde ücret iadesi yapılmayacaktır.

 

Başvuru Formu İçin Tıklayınız

 

Katılımcı Listesi İçin Tıklayınız