Prof. Dr. Arthur Freeman- Anksiyete Bozukluklarında Bilişsel Davranışçı Terapi

Prof. Dr. Arthur Freeman- Anksiyete Bozukluklarında Bilişsel Davranışçı Terapi

  • 4.70

NOSTALJİK ATÖLYE ÇALIŞMALARI SERİSİ 11

 Prof. Dr. Arthur FREEMAN

18-19-20-21 Şubat 2022

 

Canlı gösterim değildir. Eğitim sonunda Psikoterapi Enstitüsü Eğitmenleri ile canlı soru-cevap yapılacaktır.

Değerli Ruh Sağlığı Profesyonelleri,

Psikoterapi Enstitüsü’nün tarihinde dev adımların atılmasına vesile olan, değerli uluslararası kuramcıların daha önce enstitümüzü ziyaret ederek yüz yüze gerçekleştirmiş olduğu atölye çalışmaları şimdi online olarak gösterilecektir. Gösterimin ardından Psikoterapi Enstitüsü eğitmenleri canlı olarak katılım sağlayarak sorularınıza cevap vereceklerdir. Atölye çalışmaları Telegram grubu üyelerimize %80 indirimli olacaktır. Her oturum için özet gönderen katılımcılarımıza katılım belgeleri gönderilecektir.12 ay boyunca 12 farklı kuramcının atölye çalışması online olarak izletilecektir. Bu gösterimlerin amacı, dünyada önde gelen psikoterapi kuram ve kuramcılarının takipçisi olarak Türkiye’deki ruh sağlığı profesyonellerinin bu akımların öncüleriyle buluşmasını sağlamak, Türkiye’de ve dünyadaki psikoterapi ile ilgili önemli bilgi ve becerileri edinmelerini sağlamak, mesleki gelişimlerine katkıda bulunarak psikoterapi uygulama becerilerini arttırmak ve bunu belgelendirmektir. Eğitimlerimize katılan kişilere derecelendirme sistemimizde ekstra puanlar verilecek olup, ileride gerçekleşecek olan eğitimlerimizde indirimli ya da ücretsiz katılım hakları tanınacaktır.

Telegram grubu başvuru formu: www.psikoterapi.com/telegram

Saygılarımızla,

Psikoterapi Enstitüsü Eğitim Koordinatörlüğü

Psikoterapi Enstitüsü, Bayramoğlu

2013 Yılında gerçekleştiren atölye çalışmamız, Zoom Programı üzerinden online olarak izletilecektir.

ATÖLYE ÇALIŞMASI GÖSTERİMİ ONLİNE OLARAK GERÇEKLEŞECEKTİR.

G Ö S T E R İ M  T A R İ H L E R İ

18-19-20-21 Şubat 2022

A M A Ç

Ruh sağlığı uzmanlarıyla Anksiyete Bozukluklarında Bilişsel Davranışçı Terapi uygulamalarına ilişkin teorik ve metodolojik bilgilerin paylaşılması, video gösterimleri ve vaka süpervizyonları yoluyla Bilişsel Davranışçı Terapinin kuramsal temelinin ve uygulama becerilerinin pekiştirilmesi.

HEDEF  GRUP

Psikiyatristler, Aile Hekimleri, Doktorlar, Psikologlar, Psikolojik Danışman ve Rehberler(PDR), Sosyal Hizmet Uzmanları, Psikiyatri Hemşireleri, Aile Danışmanları

Bu alandaki öğrenciler,

                    Lisans eğitimi farklı olup da bu eğitime başvurmak isteyenler; Klinik Psikoloji alanında yüksek lisansını tamamlamaları gerekmektedir.

Katılımcı Listesi İçin Tıklayınız

SÜRE

4 gün

18:30’da başlayacaktır.

S E R T İ F İ K A S Y O N

Her oturum için bir sayfalık (1,5 boşluk, Times New Roman 12 punto) özet gönderen katılımcılarımıza atölye çalışması sonunda Psikoterapi Enstitüsü onaylı katılım kelgesi verilecektir.

K A T I L I M   Ü C R E T İ

Telegram Grubu Üyelerimize %80 indirimli, Katılım: KDV Dahil 1400 TL

Telegram Grubu Üyemiz Olmayanlar İçin Katılım: KDV Dahil 7400 TL

Ücretlendirme Hakkında Önemli Bilgilendirme:

Değerli üyelerimiz,
Her ay gösterimi yapılmakta olan nostalji atölye çalışmaları, bir defaya mahsus olarak siz değerli üyelerimize %80 indirimli olarak satılmaktadır. Bu atölye çalışmalarına o tarihte bu ücretleri indirimsiz olarak ödeyerek katılım gösteren ve bu değerli üstadlarımızı Türkiye’de ağırlamamıza vesile olan katılımcılara müteşekkiriz. Takdir edersiniz ki bugün bu çalışmaları çok düşük ücretlerle satışa sunmamız o günlerde gerçek ücretler ödeyen katılımcılara saygısızlık olacaktır. Bu yüzden yalnızca bize güvenerek topluluğumuza dahil olmuş olan Telegram grubu üyelerimize bu fırsat bir defaya mahsus olarak sunulmuştur. Sonrasında bu atölye çalışmaları DVD setleri olarak yeniden indirimsiz fiyat üzerinden satılacaktır.
Saygılarımızla,
Psikoterapi Enstitüsü Eğitim Koordinatörlüğü

Ön Kayıt veya Kesin Kayıt Ücretini, aşağıdaki hesap numaralarımıza EFT/Havale olarak ödeyebilirsiniz. Banka dekontunu, açıklama kısmına “Arthur Freeman yazarak basvuru@psikoterapi.com adresine göndermenizi rica ederiz

Telegram Grubu Üyeleri İçin %80 İndirimli Kredi Kartı İle Ödeme

Telegram Grubunda Olmayanlar İçin Kredi Kartı İle Ödeme

 Hesap No

Psikoterapi Enstitüsü  Eğ. Araş. Sağ. Org. Dan. Ltd. Şti.

T.C. İş Bankası Darıca Şubesi

Şube Kodu: 2425

Hesap: 0432025

IBAN: TR74 0006 4000 0012 4250 4320 25

Türkiye Finans Gebze Şubesi

Şube Kodu:207

Hesap:2389670

IBAN: TR45 0020 6002 0702 3896 7000 01

BİLGİ ve KAYIT İÇİN:

0262 653 66 99
0212 243 23 97

EĞİTİM  YERİ

Zoom veya  zoom webinar üzerinden gerçekleştirilecektir.

Prof. Dr. Arthur FREEMAN

Bilişsel Davranışçı Terapi alanında dünyaca ünlü bir uzman olan Dr. Arthur Freeman, 75’in üzerinde mesleki yayına imza atmış bir klinisyen, eğitimci ve danışmandır. Kırk ülkede atölye çalışmalarında ve uluslararası toplantılarda görev almıştır. Psikanalitik psikoterapi eğitimini New York’ta bulunan Metropolitan Institute for Psychoanalytic Studies bünyesinde almış, ardından Dr. Albert Ellis ve sonrasında Aaron T. Beck’in yanında eğitim çalışmalarını sürdürmüştür. Çalışmaları 15 dile çevrilmiş olan Dr. Freeman’ın klinik deneyimi bireyler, aileler ve çiftleri kapsamakta olup depresyon, anksiyete ve komorbit kişilik bozukluklarının tedavisi üzerine yoğunlaşmıştır. Davranışçı ve Bilişsel Terapiler Derneği ile Uluslararası Bilişsel Psikoterapi Derneği Başkanı olarak görev yapmış, psikoterapiye katkılarından ötürü çok sayıda ödüle layık görülmüştür. Dr. Freeman, 2010 yılında Davranışçı Tıp Bölümü Program Direktörü olarak Midwestern Üniversitesi’ne katılmıştır.