Telegram Başvuru Formu

Telegram Başvuru Formu


Dikkatinize:
 • Değerli Ruh Sağlığı Çalışanları,
  Psikoterapi Enstitüsü Telegram grubuna dahil olabilmek için lütfen aşağıda bulunan bilgileri eksiksiz olarak doldurunuz.
  Telegram grubuna dahil olduğunuz takdirde daha sonra gerçekleşecek etkinliklerimiz için Google Başvuru Formu doldurmanıza gerek kalmayacak; Telegram grubu üzerinden "Katılmak istiyorum" diyerek sonraki etkinliklerimize katılabileceksiniz. Bu yüzden diplomanızın ve diğer bilgilerinizin eksiksiz olduğu doğrulandıktan sonra Telegram grubumuza dahil edilebileceksiniz. Geçerli lisans alanları psikoloji, PDR, Sosyal Hizmet ve Tıp olup geçerli yüksek lisans alanları tezli klinik psikoloji ve psikiyatri hemşireliğidir. Yalnızca e-devlet üzerinden alınan mezuniyet belgeleri kabul edilecektir. Belgenin üzerinde herhangi bir karalama ve/ya değişiklik yapılması halinde belge yine geçersiz sayılacaktır. Bunların dışında yüklenen belgeler kabul edilmeyecektir. Bu form yalnızca mezunlar içindir. Ayrıca formu dolduran kişiler e-mail adreslerine ve SMS olarak duyuru ve tanıtım mesajları almayı kabul etmiş sayılırlar.

  *Telefonunuzda Telegram uygulaması yüklü olmalıdır ve gizlilik ayarlarında başkalarının sizi gruba dahil edebilmesi özelliği açık olmalıdır.

  “Bu grubun kurulma amacı psikoterapi alanında kendini geliştirmek isteyen ruh sağlığı profesyonellerine gerekli desteğin sağlanması, birtakım materyallere ücretsiz erişim desteği verilmesi, ücretsiz eğitimlere öncelikli kontenjanda dahil edilmelerinin sağlanması, açılacak olan bazı ücretli eğitimlere yüksek indirimli olarak ya da etkinliklerimizi sürekli takip eden üyelerimize ücretsiz olarak katılım imkanı sunulmasını sağlamaktır. Ekibimiz sizler gruba dahil olduktan sonra üyelik işlemleriniz için yoğun bir şekilde çalışmaktadır. Sizler için dijital ve hardcopy olarak üye dosyası hazırlanmakta ve bu dosyalar Psikoterapi Enstitüsü Eğitim Araştırma Sağlık Org. Ve Danışmanlık Ltd. Şti. tarafından güvenle korunmaktadır. Süreç içerisinde yaptığınız çalışmalar dosyanıza eklenmektedir ve derecelendirme ölçeklerinde puanlar verilerek ücretsiz ve ücretli etkinliklerimizi ilgi ile takip eden kişilere çeşitli ücretsiz katılım hakları, indirimler ve ücretsiz materyaller verilmektedir. Gruba katılan kişilere özel üye numarası atanarak Psikoterapi Enstitüsü kimlik kartı basılmakta ve bu kartlar belli dönemlerde toplu olarak üyelerimize gönderilmektedir. Hazırlanan kimlik kartlarınız ile İstanbul, Kocaeli, Ankara ya da diğer temsilciliklerimizde gerçekleşecek olan etkinliklerimize kimlik kartlarınızı göstererek katılım hakkı elde edebilecek, ayrıca her katıldığınız etkinlik için puanlar toplayarak bahsetmiş olduğumuz ayrıcalıklardan yararlanabileceksiniz. (Psikoterapi Enstitüsü kimlik kartları, Psikoterapi Enstitüsü Derneği üyesi olduğunuz anlamına gelmez. Dernek farklı bir kuruluştur.)

  Telegram grubumuz yalnızca Psikoterapi Enstitüsü üyelerine özeldir ve üyelik tamamen ücretsizdir. Yalnızca içerisinde Psikoterapi Enstitüsü kimlik kartı ve bazı hediye eğitim materyalleri bulunan kargo ücreti alıcıya aittir. Üyelik koşullarını kabul etmeyen ve kimlik kartlarını özel sebepler dışında ulaştıramadığımız kişilerin üyelikleri iptal edilir ve bu kişiler gruptan çıkarılır.”
  Bilgilerinize sunulur.
  Psikoterapi Enstitüsü Eğitim Koordinatörlüğü

Dosya zantısı : jpeg, jpg, png, webp
Maximum upload file size: 12 MB